NIO NREP Partner 1 ApS
CVR 41711132 · Anpartsselskab
Stamdata
- Adresse
- Højmarkvej 26, 8270 Højbjerg
- Branche
- Ikke-finansielle holdingselskaber (642120)
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Startdato
- 17/9 - 2020
- Ophørsdato
- 28/10 - 2025
- Kontakt
- Vises ikke - virksomheden er registreret på en privatadresse.
Regnskaber
Vejledende indikatorer for 2024, beregnet af tjekvirksomhed.dk ud fra årsrapporternes tal.
| Nøgletal | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bruttofortjeneste | 44 | -76 | -72 | -43 | -35 |
| Resultat før skat | 44 | -76 | -73 | -43 | -35 |
| Årets resultat | 44 | -76 | -73 | -43 | -35 |
| Egenkapital | 7.406 | 7.143 | 7.219 | 7.292 | 7.235 |
| Balancesum | 7.413 | 7.174 | 7.279 | 7.324 | 7.269 |
| Omsætningsaktiver | 77 | 5 | 109 | 155 | 100 |
| Kortfristet gæld | 6 | 31 | 60 | 33 | 35 |
Se fuldt resultatregnskab og balance
Resultatopgørelse
| Resultatopgørelse | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
BruttofortjenesteIndtjeningen efter vareforbrug og eksterne omkostninger - før løn, afskrivninger og renter. |
44 | -76 | -72 | -43 | -35 |
Finansielle indtægterRenteindtægter og andre finansielle indtægter. |
1 | 1 | 0 | - | - |
Finansielle omkostningerRenteudgifter og andre finansielle omkostninger. |
1 | 1 | 1 | 0 | - |
Resultat før skatDet samlede resultat, inden selskabsskatten trækkes fra. |
44 | -76 | -73 | -43 | -35 |
Skat af årets resultatÅrets selskabsskat, inkl. regulering af udskudt skat. |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Årets resultatBundlinjen - det beløb der er tilbage til udbytte eller opsparing i virksomheden. |
44 | -76 | -73 | -43 | -35 |
Balance - aktiver
| Balance - aktiver | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
Finansielle anlægsaktiverKapitalandele i andre selskaber og langfristede tilgodehavender. |
7.335 | 7.169 | 7.169 | 7.169 | 7.169 |
Anlægsaktiver i altAktiver, der er bestemt til vedvarende brug i virksomheden. |
7.335 | 7.169 | 7.169 | 7.169 | 7.169 |
TilgodehavenderPenge, som kunder og andre skylder virksomheden. |
3 | 4 | 25 | 0 | 100 |
Likvide beholdningerKontanter og bankindeståender. |
74 | 1 | 85 | 155 | - |
Omsætningsaktiver i altAktiver, der forventes omsat til penge inden for et år. |
77 | 5 | 109 | 155 | 100 |
Aktiver i altBalancesummen - virksomhedens samlede aktiver. |
7.413 | 7.174 | 7.279 | 7.324 | 7.269 |
Balance - passiver
| Balance - passiver | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
VirksomhedskapitalDen registrerede selskabskapital (fx anpartskapitalen i et ApS). |
202 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Overført resultatTidligere års opsparede over- eller underskud. |
7.204 | 6.943 | 7.019 | 7.092 | 7.035 |
Egenkapital i altEjernes andel af virksomheden - aktiver minus alle forpligtelser. |
7.406 | 7.143 | 7.219 | 7.292 | 7.235 |
LeverandørgældSkyldige beløb til leverandører. |
6 | 31 | 60 | - | 35 |
Kortfristet gæld i altGæld, der forfalder inden for et år. |
6 | 31 | 60 | 33 | 35 |
Gældsforpligtelser i altDen samlede gæld - lang- og kortfristet under ét. |
6 | 31 | 60 | 33 | 35 |
Beløb i 1.000 kr. som indberettet i årsrapporterne - kun poster med tal vises. Klik på en post for en kort forklaring.
Erhvervshistorik
Find lignende virksomheder
- By
- Højbjerg
- Kommune
- AARHUS
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
Lignende virksomheder i nærheden
Kilde: Det Centrale Virksomhedsregister (CVR) · Hentet 14. oktober 2026 07:48 · Hvorfor vises mine oplysninger?